Contact

U kunt uw vraag stellen door onderstaand contactformulier in te vullen. Wij reageren dan zo snel als mogelijk is. U kunt ons ook bellen. Zie hiervoor rechts onze telefoonnummers.

2 + 1 =

Telefoon

Commandant
06 12 34 56 78

Telefoon

Voorzitter
06 123 456 78

Bank

NL47INGB0003808073

“De leukste jeugdvereniging van Vlaardingen”

Ligplaats

Westhavenplaats
Centrum Vlaardingen

Bestuur en Leiding

Voorzitter

Edgar Aaldijk
06 20 47 87 86
voorzitter@zeekadet.nl

Secretaris

Titia Kemper
06 26 96 57 18
secretaris@zeekadet.nl

Penningmeester

Simone Bijlsma
06 21 49 98 43
penningmeester@zeekadet.nl

Commandant

Taco Wendels
06 19 93 30 76
commandant@zeekadet.nl

Bankrekening

ING
NL47INGB0003808073

Bestuurslid, Techniek

Philip Marmarinos
06 24 66 83 83
philip@zeekadet.nl

Eerste Officier

Sigrid Smit
06 30 58 27 75
eo@zeekadet.nl

Chef d’equipage

Jeroen Smit
chef@zeekadet.nl

Wil je zeekadet worden?

Natuurlijk wil je dat! Je kunt 4 zaterdagen gratis komen kijken voordat je een beslissing neemt. Klik op aanmelden en vul je gegevens in. Wij bellen je dan om een afspraak te maken. DOEN!!

Zeekadetkorps Nederland

Veel meer informatie over het Zeekadetkorps Nederland kan je vinden via de site. Klik op de vlag hieronder.

Share This